Zabiegi dla kobiet w ciąży

Ciąża to ważny czas w życiu każdej kobiety. 
W organizmie kobiety zachodzą wtedy zmiany. Przez szalejące hormony powstają problemy ze skórą jak nadmierne wydzielanie sebum, pojawianie się krostek albo przesuszenie, ściągnięcie, pieczenie czy łuszczenie skóry.
Problemem stają się również puchnące stopy, oraz dłonie i zastój wody w organizmie. Dużym problemem są również pojawiające się rozstępy. Warto regularnie wykonywać peeling całego ciała, nawilżać skórę i pobudzać mikrokrążenie.

Panie odwiedzające nas po raz pierwszy prosimy o przyniesie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zabiegów na ciało od lekarza prowadzacego ciążę.

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy do skorzystania z oferty naszych zabiegów:

Masaż peelingujący - głęboko oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek,pobudza mikro-krążenie odbudowując jej strukturę. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i delikatna, a powierzchnia ciała nabiera pięknego i równomiernego kolorytu.

W ofercie posiadamy następujące masaże peelingujące:
• Rewitalizujący Cukrowy Scrub do Ciała z cytryną i żurawiną
• Truskawkowy peeling do ciała

Zabieg lekkie nogi - Przyjemny, chłodny zabieg połączony z drenażem limfatycznym, przynoszący ulgę i odprężenie zmęczonym nogom. Uaktywnia krążenie, odprowadza nadmiar limfy, wzmacnia elastyczność naczyń włosowatych. Znika obrzęk oraz uczucie bolesności i ciężkości.
Efekty:
• poprawa mikro-cyrkulacji krwi i limfy,
• zmniejszenie nadmiaru wody,
• zmniejszenie obrzęków,
• uczucie lekkości.

Masaż pleców - celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet - szczególnie z odcinkiem lędźwiowo - krzyżowym.

Masaż jamy brzusznej - Masaż brzucha w ciąży uelastycznia skórę i sprawia, że staje się mniej podatna na rozciąganie.